Discover millions of ebooks, audiobooks, and so much more with a free trial

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

Дрімхакер
Дрімхакер
Дрімхакер
Ebook66 pages42 minutes

Дрімхакер

Rating: 0 out of 5 stars

()

Read preview

About this ebook

В недалекому майбутньому, молодому винахіднику вдалося створити прилад, за допомогою якого можна бачити сни на замовлення. Спочатку планувалося використовувати можливості приладу для розваги та задоволення, але в ході випробувань виявилось, що прилад можливо використовувати і для розумової праці під час сну, так як він активує розумову діяльність. Як все повернулося ви дізнаєтесь прочитавши науково-фантастичне оповідання «Дрімхакер» із серії науково-фантастичних оповідань «Історія про майбутнє»: «Дрімхакер», «Місячний атракціон», «Новий рік на полюсі», «Коректор історії», «Дослідники всесвіту».

LanguageУкраїнська мова
Release dateMar 11, 2022
ISBN9781005575236
Дрімхакер

Read more from Aleksandr Melnyk

Related to Дрімхакер

Related ebooks

Reviews for Дрімхакер

Rating: 0 out of 5 stars
0 ratings

0 ratings0 reviews

What did you think?

Tap to rate

Review must be at least 10 words

    Book preview

    Дрімхакер - Aleksandr Melnyk

    Дрімхакер

    Олександр Мельник

    ISBN: 9781005575236

    Хто не мріяв бачити сни по бажанню? Засинати і бачити у сні те, що хочеться? Нарешті молодому винахіднику вдалося створити прилад, який може здійснити таку мрію. Прилад який відкриває нові можливості сновидінь, не тільки як задоволення та розвагу, але й творити і працювати під час сну, робити відкриття та вирішувати проблеми.

    Dreamhacker

    Oleksandr Melnyk

    ISBN: 9781005575236

    Who is not dreaming of bachiti sleep on the bazhan? Zasinati and bachiti have a dream, what do you want? Nareshti, the young vine-dresser was far away to create a device that could create such a dream. A device that brings out new possibilities of dreams, not only like satisfaction, but also to create and practice for an hour to sleep, to work out and solve problems.

    В напівосвітленій кімнаті, підперши підборіддя руками, за столом сидiв юнак. Житлове примiщення, в якому він мешкав, являло собою типову мiську квартиру, яка складалася з кімнати-студії, спальнi, коридора, ванної кiмнати. Дзеркально - бiла полiмерна пiдлога, замість вікна скляна стiна , де був вихiд на прозорий, теж скляний балкон, мінiмальна кiлькость меблiв-трансформе-рів необхідна, для повсякденного побуту .

    За вікном барабанив дощ. В небі нависли важкі свинцеві хмари і з вікна багатоповерхівки вони здавалися ще нижчими. Осінь вступила в свої права.

    Віктор, ім’я юнака, пройшовся по кiмнатi, підійшов до вікна послухати заспокійливе капання дощу, та подивитися, як пробуджується Київ.

    Сьогодні особливий день. Сьогодні він ввімкне і випробує прилад, який замислив давно і накінець створив, але ще не дав йому назви. Нічого подібного, до сьогоднішнього дня, в світі ще не існувало.

    Ідея створення такого приладу прийшла ще коли вiн навчався у школі. Якось зацікавився науковими дослідженнями сновидінь. На цю тематику Віктор перечитав багато літератури, передивився багато передач та наукових фільмів. Особливо зацікавили факти снів, які неймовiрним чином збувалися в реальному житті. Наука поки що пояснень цьому феномену не дала. Він би можливо і не повірив в здійснення снів, якби в його житті кілька разів такого не відбулося. Йому запам’яталися кілька сновидінь, події які відбулися в реальному житті точнiciнько так, як він бачив під час сну. Інколи буває дивне відчуття, що ця життєва ситуація вже була, поки не згадуєш, що це колись наснилося. Багато снів не запам’ятовується. Бувають сни не дуже приємні, навіть жахливі кошмари, а бувають такі, що жалкуєш що прокинувся. І тоді виникло питання « а чи не можливо замовляти сни? Бачити під час сну те що ти хочеш». Навіть пробував техніку самонавіювання, яку вичитав в одній із книжок. Там обіцяли, що обов’язково присниться те , про що думаєш перед сном. Але це не спрацьовувало. Мабуть бракувало наполегливості і таланту.Тоді і виникла ідея застосовувати технічні засоби. Створити прилад який запише думки, точніше сигнали мозку, а потім подасть знову в мозок під час сну. Прилад, який пише сигнали мозку існує, це енцефалограф. Його можна взяти за основу, але прилад для відтворення думок у сновидіннях повинен бути набагато чутливішим і точнішим, запам’ятовувати діяльність мозку і відтворювати цю інформацію, в точності подавати записані думки в мозок під час сну.

    Можливо захоплення цією темою і привело Віктора до політехнічного університету на кафедру медичної техніки. Це рішення прийшло якось само собою. Після шкільного випускного вечора подав документи до Київського політехнічного університету.

    Пройшло два роки. Весь вільний час займався розробкою свого проекту. Спочатку досконало вивчив будову і роботу енцефалографа. Доопрацював блок сприйняття сигналів мозку, додав анолого-цифровий перетворювач з високою дискретизацією інформації, додав цифровий блок пам’яті, блок електросну, для прискорення процесу засинання, датчики розпізнання фази глибокого сну, цифро-аналоговий перетворювач. Розробыв монтажнi плати, зiбрав на них

    Enjoying the preview?
    Page 1 of 1